Kjøp
billetter

Generell kontaktinfo

Postaddresse:
World Cup Trondheim
Smistadvegen 11
7026 Trondheim

Arvid Wisløff
Styreleder, Granåsen aktivum

arvid.wisloff@statkraft.com
950 36 517

Erik Andresen
Leder i org kom

erik.andresen@skiforbundet.no
918 24 644

Bjørn Morseth
Rådgiver

bjorn.morseth@wctrondheim.org
997 67 216

Lars-Tore Finnanger
Sponsor, VIP og Markedsansvarlig

finnanger@utbrudd.com
99493630

Hroar Stjernen
Rennleder hopp

hroar.stjernen@ntebb.no

Rune Sørli
Rennleder kombinert

rusorli@gmail.com

Roald Olsen
Assisterende rennleder hopp

roald.olsen@grilstad.no

Egil Aune
Assisterende rennleder kombinert

egil.aune68@gmail.com

Emilie Zakariassen
Frivilligkoordinator

frivillig@wctrondheim.org

Tore Hansen
Transport

transport@wctrondheim.org

Kjellrun Sporild
Price money

kjellrun.sporild@stfk.no

Per Lund
Pressesjef

per@sporteventnorway.com

Kjell Ivar Andersen
Leder vakt og sikkerhet

kjell.ivar.andersen@securitas.no

Jon Herje
Vakt og sikkerhet

Jon.Herje@securitas.no

Jostein Jakobsen
Vakt og sikkerhet

jostein.jakobsen@securitas.no

Leif Lande
Økonomi og bespisning

leif.lande@ramboll.no

Elisabeth Trøan Johansen
Aktivitetsdag

elisabeth-troan.johansen@trondheim.kommune.no

Arnfinn Ofstad
Ytre Arena

arofs@online.no

Vidar Finnland
Teknisk

vidar.finnland@trondheim.kommune.no

Øistein Lunde
Norges Skiforbund

oistein.lunde@skiforbundet.no

Einar Kristengård
Media og web

einar@kristengaard.no
95198653