Buy
tickets

General contactinfo

Post address:
World Cup Trondheim
Granåsen Skisenter, arenabygg langrenn
7026 Trondheim

Arvid Wisløff
Styreleder

arvid.wisloff@statkraft.com
950 36 517

Stian Eckhoff
Leder av organisasjonskomiteen SkiTour2020

stian.eckhoff@skifobundet.no
40304300

Erik Andresen
Leder av organisasjonskomiteen RAW AIR

erik.andresen@skiforbundet.no
918 24 644

Bjørn Morseth
rådgiver

bjorn.morseth@wctrondheim.org
997 67 216

Arne Otto Vedvik
Rennleder langrenn

arneotto@sylanadventure.no

Vidar Undebakke
Assisterende rennleder langrenn

vundebakke@hotmail.com

Hroar Stjernen
Rennleder Hopp

hroar.stjernen@ntebb.no
90981878

Roald Olsen
Assisterende rennleder

roald.olsen@grilstad.no
99002879

Vilde Paulsen
Hotellansvarlig

vilde.paulsen@gmail.com
92423301

Janne Kulset
Akkreditering

janneuk@hotmail.com
90856111

Martin Myrvold
Leder vakt og sikkerhet

martin@pss-securitas.no>
92683619

Synne Dyrhaug
Kommunikasjonssjef SkiTour2020

synne.dyrhaug@hotmail.com

Per Lund
Pressesjef

per@sporteventnorway.com
90930225

Even Nævdal
Kommunikasjonssjef

evennav@gmail.com

Vidar Finnland
Teknisk leder

vidar.finnland@trondheim.kommune.no
91112176

Roar Klette
Arbeidsleder Drift

roar.klette@trondheim.kommune.no
91112165

Rolf Bjarne Jensen
Aktivitetsdag

rolf-bjarne.jensen@trondheim.kommune.no
95263878

Kjellrun Sporild
Price money

kjesp@trondelagfylke.no
91782071

Øistein Lunde
Norges Skiforbund

oistein.lunde@skiforbundet.no
92447076

Antje Benberg
Attasjeansvarlig

antje.gross-benberg@stolav.no
98408238

Guri Hetland
Prosjektleder ski-VM

guri.hetland@fongenas.no
91349007

Siri Darell
Leder Sør-Trøndelag Skikrets

siri.darell@armboll.no
92639195