Buy
tickets

General contactinfo

Post address:
World Cup Trondheim
Granåsen Skisenter, arenabygg langrenn
7026 Trondheim

Arvid Wisløff
Styreleder

arvid.wisloff@statkraft.com
950 36 517

Erik Andresen
Leder av organisasjonskomiteen RAW AIR

erik.andresen@skiforbundet.no
918 24 644

Bjørn Morseth
rådgiver

bjorn.morseth@wctrondheim.org
997 67 216

Hroar Stjernen
Rennleder Hopp

hroar.stjernen@gvido.no
90981878

Roald Olsen
Assisterende rennleder

roald.olsen@grilstad.no
99002879

Vilde Paulsen
Hotellansvarlig

vilde.paulsen@gmail.com
92423301

Janne Kulset
Akkreditering

accreditation@wctrondheim.org
90856111

Martin Myrvold
Leder vakt og sikkerhet

martin@pss-securitas.no>
92683619

Per Lund
Pressesjef RAW AIR

per@sporteventnorway.com
90930225

Yvonne Aune
Bespisning og smittevern

yvonne.aune@wctrondheim.org
93285379

Roar Klette
Arbeidsleder Drift

roar.klette@trondheim.kommune.no
91112165

Rolf Bjarne Jensen
Aktivitetsdag

rolf-bjarne.jensen@trondheim.kommune.no
95263746

Kjellrun Sporild
Price money

kjesp@trondelagfylke.no
91782071

Marita Andresen
Norges Skiforbund

marita.andresen@skiforbundet.no
92447076