Buy
tickets

General contactinfo

Post address:
World Cup Trondheim
Granåsen Skisenter, arenabygg langrenn
7026 Trondheim

Arvid Wisløff
Styreleder, Granåsen aktivum

arvid.wisloff@statkraft.com
950 36 517

Erik Andresen
Leder i org kom

erik.andresen@skiforbundet.no
918 24 644

Bjørn Morseth
Rådgiver

bjorn.morseth@wctrondheim.org
997 67 216

Lars-Tore Finnanger
Sponsor, VIP og Markedsansvarlig

finnanger@utbrudd.com
99493630

Hroar Stjernen
Rennleder hopp

hroar.stjernen@ntebb.no
90981878

Roald Olsen
Assisterende rennleder hopp/kombinert

roald.olsen@grilstad.no
99002879

Anders Bardal
Ass. rennleder hopp

anders.bardal@smn.no
91360877

Rune Sørli
Rennleder kombinert

rusorli@gmail.com
92620202

Egil Aune
Assisterende rennleder kombinert

egil.aune68@gmail.com
99530019

Gunnveig Nergaard
Ass. sekretariat

gunnveigrendal@gmail.com
91722023

Janne Kulset
Akkreditering

janneuk@hotmail.com
90856111

Kjell Ivar Andersen
Leder vakt og sikkerhet

kjell.ivar.andersen@securitas.no
91783330

Jostein Jakobsen
Vakt og sikkerhet

jostein.jakobsen@securitas.no
90860126

Jon Herje
Vakt og sikkerhet

Jon.Herje@securitas.no
95858212

Per Lund
Pressesjef

per@sporteventnorway.com
90930225

Frank Robert Selvåg
Sosiale medier

frank@media300.no
41348977

Tore Hansen
Transportansvarlig

transport@wctrondheim.org
40407929

Stian Vardehaug
Ass. transport

stianvardehaug@gmail.com
93459385

Leif Lande
Økonomi og bespisning

leif.lande@ramboll.no
45007303

Vidar Finnland
Teknisk leder

vidar.finnland@trondheim.kommune.no
91112176

Roar Klette
Arbeidsleder Drift

roar.klette@trondheim.kommune.no
91112165

Elisabeth Trøan Johansen
Aktivitetsdag

elisabeth-troan.johansen@trondheim.kommune.no
95263878

Arnfinn Ofstad
Ytre Arena

arofs@online.no

Kjellrun Sporild
Price money

kjellrun.sporild@stfk.no
91782071

Øistein Lunde
Norges Skiforbund

oistein.lunde@skiforbundet.no
92447076

Roar Eggen
Rennleder Youth Cup

roar.eggen@stfk.no
95262296

Vilde Paulsen
Koordinator Youth Cup

vilde.paulsen@gmail.com
92423301

Antje Benberg
Attasjeansvarlig

antje.gross-benberg@stolav.no
98408238

Guri Hetland
Prosjektleder ski-VM

guri.hetland@fongenas.no
91349007

Inger Marie Vårum Lyngstad
Regnskap

imvlyngstad@gmail.com
93087969

Gro Elin Tronseth
Frivilligkoordinator

groelin73@icloud.com
98287420

Siri Darell
Leder Sør-Trøndelag Skikrets

siri.darell@armboll.no
92639195